SELMA EXPEDITIONS SELMA EXPEDITIONS

SELMA EXPEDITIONS

SELMA EXPEDITIONS to przygoda w ekstremalnych warunkach – tour operator posiadający zgodę międzynarodowej organizacji IAATO na działalność na terenie Antarktydy. Organizator rejsów i wypraw z 12 letnim doświadczeniem żeglugi w lodach i 7 sezonów na Antarktydzie. SELMA EXPEDITIONS to również imię stalowego, dwumasztowego jachtu, który brał udział w regatach Sydney – Hobart 2015.

Na tym okręcie pobito światowy rekord w żegludze na południe. Załoga dopłynęła do Zatoki Wielorybów na antarktycznym Morzu Rossa - najzimniejszym morzu świata.

Pracownia projektowa Kolorama podjęła się budowy serwisu wyprawowego Selmy – www.SelmaAntarktyda.com
na którym zamieszczano wszystkie informacje dotyczące Regat i Wyprawy. Serwis oprócz atrakcyjnej grafiki zawierał również mapę i informacje o aktualnej pozycji jednostki – tzw. tracker. Aktualności „z pokładu” były uzupełniane na bieżąco przez załogę.

Kolorama wraz z partnerami obsługiwała również social media Regat i Wyprawy.

Przygody załogi okrętu były żartobliwie komentowane w serii komiksów „SELMA – z przygodą na oczach”, które stały się hitem wśród fanów Selmy na Facebook'u.

Projekt SELMA EXPEDITIONS to nie tylko rejsy wokół Antarktydy ale również eksploracja kontynentu. W grudniu 2016 rozpocznie się kolejna wyprawa – pierwsza polska kobieca wyprawa antarktyczna – samotnie i samodzielnie na biegun południowy, na którą Kolorama przygotowuje materiały marketingowe.

trasa2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz